Back to Top

KAZIMIERZ CABAK NIE ŻYJE

26 października 2009r. odbył się w Nowym Sączu pogrzeb Kazimierza Cabaka, członka naszego Towarzystwa. Znany był ze swojej działalności na rzecz oświaty, samorządu lokalnego, młodzieży. Związany był z Nowym Sączem, gdzie mieszkał. Przez wiele lat był dyrektorem Zespołu Szkół Ekonomicznych, wicedyrektorem Zespołu Szkół Budowlanych , działał w OHP na terenie miasta. Pełnił przez kilka kadencji funkcję radnego Rady Miasta Nowego Sącza. Pochodził z Łabowej, którą często odwiedzał. Zawsze służył  radą i doświadczeniem naszemu stowarzyszeniu, szczególnie w trudnych początkach. Pozostanie w naszej pamięci.

Zarząd i członkowie TMZŁ

VI RAJD RODZINNY TOWARZYSTWA

Zarząd Towarzystwa zaprasza na VI Rajd Rodzinny Towarzystwa 19 czerwca 2009r. Trasa Rajdu: Łabowa - Łabowiec - Hala Łabowska - Łabowiec - Łabowa. Zbiórka przed budynkiem GOK w Łabowej. Wymarsz na trasę o godz. 9.00. Zapraszamy członków Towarzystwa i ich rodziny, przyjaciół i sympatyków. 
Nie siedź w domu, chodź z nami w góry!

ZAPROSZENIE

Zarząd Towarzystwa zaprasza na wycieczkę szlakiem architektury cerkiewnej Ziemi Łabowskiej, która odbędzie się 28 maja 2009 roku. Wyjazd autobusem z Rynku w Łabowej o 14.15. Trasa wycieczki: Maciejowa - Łosie - Roztoka Wielka - Łabowa. Zapraszamy członków i sympatyków Towarzystwa.

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

Zarząd Towarzystwa zaprasza wszystkich członkow na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie sie 30 marca 2009 r. o godz. 18.00 w GOK w Łabowej. W przypadku braku kworum drugi termin zebrania został wyznaczony na 30 marca 2009 roku na godz. 18.15. Serdecznie zapraszamy

Strona 26 z 27